Tennisline předvedl úžasnou demolici vedoucí Tesly a těší se z povedeného víkendu!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Tesla Pardubice 10:1
13.11.2016 10:00 doma
-
   Sobotní výhrou s Lokádou si SKC splnilo svůj víkendový cíl a po sobotní besedě se i tak těšilo ukojit svůj chtíč po pořádném boji v nedělním duelu s lídrem tabulky, Teslou Pardubice. Ta po pěti výhrách v pěti zápasech padla v Kolíně poměrem 8:10, když ztratila vedení 8:4, a navíc doma nechala Dominika Bělohlávka, jehož 90% na výhru musely zákonitě chybět. Šance na body byly velice blízko, a to i přes kvalitu kapitána Tesly, Kubu Mertu, který ještě loni zářil za Borovou v 1.lize.

Prvním úspěchem domácích bylo přerušení vítězné série čtyřher soupeře, a to rovnou absolutně. Fanda Herout pak v souboji jedniček se svým kamarádem Mertou ztrácel, ale po třech setech se parádně dostal do hry a ve velice pohledném utkání proměnil vedení v pátém setu. Zásah do černého byl znát z ticha, které se šířilo z lavičky soupeře, když Petr Loudín deklasoval Kadlečka. Dan Nevřela navíc zvládl pět setů s Matějem Stránským, a když Škopino ve třetím setu ubojoval důležitou koncovku s Lukešem, domácí vedli 6:0 a téměř bylo do zpěvu.

Minimálně pobrukování bylo slyšet od Petra, když překvapivě vedl nad Mertou 2:1 a 6:4. Comeback favorita se nakonec udál a Petr odnesl další prohru 2:3. Nadvláda domácích naštěstí neustála a hřebíček do rakve tak přidal Dan Nevřela, který vítězstvím nad hostujícícm kapitánem ukončil trápení Tesly a zařídil posun v tabulce na čtvrté místo, právě před pardubického soupeře.

"V sobotu jsem si dělal srandu, že jdeme vyhrát oboje, ale věděl jsem, že šance jsou. Samozřejmě moc zápasy ovlivnilo oslabení Lokády a absence Bělohlávka za Teslu. Navzdory tomu takovou suverenitu asi nečekal nikdo a já jsem moc šťastný za skvělou hru i sérii všech z nás. Za čtvrnáct dní nás čeká výjezd do Holic a Kostelce, kam se těšíme a doufáme, že získáme nějaké ty body i venku." komentoval Fanda Herout po vydařeném víkendu.