Tennisline vládl na El Ninu a zařídil si odstup do nebezpečné zóny!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - SF SKK El Nino Praha E 10:2
25.11.2017 15:00 venku
Škopek Pavel
   Důležitý dvojzápas náš čekal tentokrát v Praze, kde jsme uzavírali komplet jedenácti zápasů první "poloviny" sezóny. Čekali nás soupeři ze spodku tabulky, a tak jsme brali pouze 6 bodů! Soupeř na El Ninu byl ale příslibem velkého nebezpečí. Naštěstí nenastoupil ani jeden z trojice mladých hráčů: Ezr, Krejcar a Půlpán; které nahradila zkušená trojice Plachý-Plachý-Špaček. My jsme vyměnili pajdajícího Petr Loudín za Radka Slavíka. Úvodní čtyřhry byly poměrně vyrovnané. Fanda s Pavlem porazili Plaché poměrně rozhodně, ovšem Dan s Radkem bojovali až do pěti setů, jelikož pohrdli slibným vedením 2:0. V posledním setu ale ukázali větší sebejistotu a po několika povedených kontrech Dana zvítězili, vedení 2:0.

Skvělý začátek umocnily výhry Dana s obranářem Ladislavem Plachým a Fandy s Kubátem. Když Škopino nechal s Jiřím Plachým zapomenout na nepovedený první set, velice pohledným výkonem zvyšoval již na 5:0! Radek byl na předsedu ČAST Špačka krátký a velké překvapení přišlo v souboji Dana s Kubátem, kdy soupeř snížil na 2:5. To však bylo doslova to poslední, co soupeř předvedl. Na stolech jsme předváděli velmi dobré výkony a v následujících pěti zápasech jsme El Ninu nedali "čuchnout". Konečný výsledek 10:2!

Souboj celků, které dělily pouhé dva body tak dopadl výrazné lépe pro SKC. Výsledek 10:2 je více než uspokojivý, zvláště pak když měl opodstatnění z dění přímo na modrých stolech.

Autor článku: František Herout