Dne: 1.10.2017
Krutě vysoká prohra na Unionu mírně pokazila víkend!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Union Plzeň 3:10
01.10.2017 10:00 venku
   Sobotní noc a vstup do nového měsíce nebyl pro naše hráče nijak extrémně bouřlivý, ale ani jeden z nich se na Unionu necítil ve své kůži. Plzeň sice v sobotu ztratila body se Studenou, ale na nedělní zápas byli domácí při chuti. Po čtyřhrách jsme ještě drželi krok, ale následné dvouhry rozhodly o převaze domácích. Nejblíže k bodům měl Fanda Herout s Legátem, ale nejprve odmítl vedení 2:0 na sety a následně se v pátém setu nechytil již ze začátku. Plzeň se dostala do vedení 5:1!

Fanda s Danem korigovali proti Vaněčkovi a Sochorovi a mohlo to být ještě zajímavé. Kirchman pak proti Škopinovi zvýšil na 6:3, ale Zruč měla skvělou šanci na obrat. Petr Loudín s Legátem i Fanda Herout se Sochorem bojovali v pátém setu. Fanda se tedy spíš trápil než bojoval, ale výhra byla blízko, jeden míček. Pak headshot probudil domácího Sochora a ten zvítězil 3:2, stejně jako Legát a víceméně bylo rozhodnuto. Dan ani Škopino vyhrát nedokázali a po dvou hodinách z toho byla tvrdá prohra 3:10.

Prohra 3:10 je pro nás krurtým trestem za špatnou formu, ale není třeba skládat zbraně, jelikož jedna výhra z víkendového dvojzápasu je relativním úspěchem. Za 14 dní SKC naskočí proti jihočeským Vodňanům a Strakonicím na domácí půdě a rozhodně budeme chtít získat body!

Autor článku: František Herout

1,5:2 Profil