Výbuch Fandy Herouta stál SKC body v Rakovníku!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - KST Rakovník 8:10
29.10.2017 10:00 venku
Nevřela Daniel
   Oproti sobotnímu utkání v Šanově, jsme za předposledním Rakovníkem vyrazili v plném počtu. Studujícího Škopina nahradil místo Číňana Radek Slavík, se kterým jsme se ve větrném počasí dostali na druhý pokus do Rakovníka. Kromě mnoha spadlých stromů upadla i moje mysl (Fandy Herouta), a tak bylo o drama postaráno.

Čtyřhru dokázali vybojovat opět Petr s Danem a když se nebudeme dívat na bilanci setů, prochází soutěží jako nuž máslem. Pětisetové starty nás poslali do vedení 3:1 a navázat mohl Petr s Vorlíčkem. Tento pátý set nám ale unikl a po prohře Radka s Pisárem st. byl stav vyrovnaný. Já vstoupil do utkání s Hýžou odhodlaně, ale pár špatných odskoků úplně odvedlo mou soustředěnost od zápasu a zaslouženě jsem pikal překvapivou prohrou 1:3. To nás značně nalomilo. Dan totiž prohrál s Vorlíčkem 16:14 v pátém a i když Petr svůj druhý pětiseťák vyhrál, Radek prohrou s mladým Pisárem ztratil vyrovnaný stav, 4:6.

Flegmatickým přístupem jsem ztratil i dobře rozehraný duel s Vorlíčkem, ztratil vedení 8:5 v pátém setu a prohrál 15:17. Kluci ale senzačními výkony srovnali na 7:7. I přes mou prohru s Pisárem se stále hrálo o body, když dobře hrající Dan srovnal na 8:8. Petr ale nestačil na Hýžu a i když se Radek rval jako tur, Vorlíčka nepřemohl, a tak mohli domácí slavit vítězství.

Nezbyde než zapomenout na špatný výkon bývalé jedničky Zruče a zabrat v domácích zápasech. Výkony zbytku týmu ale slibují, že jistota v týmu určitě je.

Autor článku: František Herout