ČP: Zruč končí před branami nejlepší osmičky, kterou ji uzavřel Liberec!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - SKST Warmnis Liberec B 3:7
21.10.2017 14:00 Vlašim
-
   Tennisline po šesti letech překoknal své historické pohárové maximum, když postoupil mezi nejlepších dvanáct celků v ČR, a to postupně přes Chrudim, Ivančice a Řeznovice. Do cesty se před branami "osmičky" postavil prvoligový Liberec a soupeř to byl určitě velký. Dokonce tak velký, že si mohl dovolit dorazit tentokrát do Vlašimi pouze ve dvou hráčích. Dýchánek s americkým spisovatelem Robertem Fulghumem totiž zaplnil Spolkový dům, a tak musel Tennisline nastoupit ve "vyhnanství".

K neočekávánému postupu by stačily dost možná dvě výhry a jedna se mohla vyrýsovat už při čtyřhře, kde Dan s Petrem bohužel prohráli 1:3, ale ve třetím setu se mohli dostat do vedení 2:1. Podobně Dan mohl v prvním zápas se Šilhánem určitě získat víc. Za smolně prohrané koncovky zaplatil prohrou 1:3. Škopino byl na Medka hodně krátký, ale překvapit jej mohl Fanda. Bohužel odmítnul výhru v prvním setua potenciální vedení 2:1 a prohrál podobně jako Dan 1:3. Proti Šilhánovi nastoupil Petr a ukořistil jeden set. Ten dokázali získat i Fanda s Danem, ale už tomu tak v pinčesu je, že když už vyhrajete nějaký ten set, chce to v zápase vyhrát rovnou tři.

SKC se za svůj výkon proti Liberci rozhodně stydět nemusí a na své působení v Českém poháru může být leda hrdé. Za pravdu mu dá i více než 10 fanoušků, které dorazili do nedaleké Vlašimi ze Zruče kluky podpořit.

Autor článku: František Herout