Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Dne: 29.4.2018
TOP12: Medaile zručákům unikly, ale mezi nejlepšími byli nadprůměrnou výpravou!
   Tradiční prestižní TOP16 regionů Kolín, Kutná Hora a Benešov dosáhl svého vyvrcholení kde jinde než v Sokolovně Čáslav. Z 57 hráčů účastnících se Regionálních pohárů dospělých se kvalifikovalo pouze 15 nejlepších spolu s prvním žákem obdobné série mládeže. Letoční série se nesla v tradičním duchu bez účasti široké špičky regionu Kutná Hora a Kolín, jejíž výjimkou byl Daniel Nevřela, ovšem za výrazného omlazení startovního pole v podobě nedávno vycházejících žáků z této věkové kategorie. Vítězem celkového pořadí se stal i bez výhry jediného turnaje benešovský Petr Betuštiak a tento primát si tak připsal poprvé i přes dlouhou šňůru v dresu Kavalieru Sázava.

Pro vítězství v závěrečném TOP16 si bez ztráty kytičky došel Dan Nevřela a získal tak neuvěřitelný čtvrnáctý titul v tomto turnaji z posledních 23 uskutečněných ročníků! O krále tak nemůže být pochyb. Na druhé pozici vydařenou sezónu zakončil Jiří Šturc před svým oddílovým kolegou Petrem Betuštiakem (Stolní tenis Benešov). Klobouk dolů patří ke čtvrtému místu 68leté legendě kutnohorského stolního tenisu Zdeňku Jiráskovi (Sokol Čáslav). Velice příjemným překvapením turnaje byl 5-8. Daniel Buriánek (2001) z Týnec nad Labem. Nejvíce zástupců s turnaji měla domácí Čáslav, a to pět hráčů v čele s duem Jirásek-Lövl. Spolu s Honzou Lövlem skončil na děleném 5.-8. místě jeden z lídrů vítěze Regionálního přeboru Sokola Starkoč, Martin Janeček, a mladý Štěpán Nádvorník z Benešova, který tak zkompletoval velice úspěšnou výpravu z Benešova.