Dne: 30.09.2018
3L: Bitva v Hradci Králové doznala svého rozzuzlení až na samotném konci!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - DTJ Hradec Králové C 8:10
Konání:
30.09.2018 10:00
Odkaz:
Hráč zápasu:
František Herout
   Když jsme v sobotu večer viděli sestavu Hradce, říkali jsme si, že by to mohlo být zas velice nadějné. Ale omyl. Když jsme dorazili na místo, stalo se jedna věc, kterou jsme přesně nechtěli. Aby nastoupili v docela nabité sestavě v čele s Bittnerem a doplňoval ho kvalitní hráč Lučan. Ale není všem dnům konec, jsou to přeci jen jména.

   Po úvodu to bylo jako tradičně, že Petr s Danem uhráli čtyřhru a Pavel s Fandou ve velmi vyrovnané čtyřhře nakonec podlehli. Na úvodní zápasy nastoupil Fanda s Lučanem, ve kterém podlehl 1:3 a Dan přidal s Foffem bod. Zatím to bylo vyrovnané. Radek šel se Slavíkem, avšak duelu ptáků na tohoto Slavíka nestačil a Pavel schytal Bittnera. Zatím to vypadalo lépe pro domácí celek. Fanda s Danem přidali 2 bodíky a Pavel neměl vůbec daleko k tomu, aby po několika setbolech co neproměnil, si vytvořil šanci na šmiknutí Lučana, ale o fousek mu to uteklo. Pak přišlo střídání Petra za Radka a mohla přijít otočka zápasu, ale Petr na Lučana nestačil. Zdálo se, že je vymleto a ejhle, opravdu neuvěřitelná a velice vybojovaná výhra Fandy nad Bittnerem dodala naději. Bylo to na Danovi, ale proti Lučanovi nestačil a Pavel na Slavíka, kterého velice potrápil také nestačil. Konečná nejméně oblíbená prohra 8:10.

   Ale bereme to i pozitivně, protože v té sestavě co nastoupili, jsou velkými favority v naší skupině a my jsme je velice potrápili a myslím si, že na domácí půdě by výsledek mohl být v náš prospěch. Myslím si, že to byl povedený víkend s méně šťastným koncem. Ale i tak jsme jeli spokojeni zpět domů.

   Fanda Herout dodal: "Jak bylo řečeno, po sobotě jsme věřili, že soupeř nastoupí ve stejné sestavě a budeme bodovat. Takže jsme po zápase trochu zklamaní, ale na druhou stranu jsme odehráli víceméně maximum, předvedli jsme dobrý víkend a musíme se koukat dopředu."

Autor článku: Radek Slavík

Herout František
3:1,5 Profil
Nevřela Daniel
2,5:2 Profil
Škopek Pavel
1:3,5 Profil
Loudín Petr
1,5:1 Profil
Slavík Radek
0:2 Profil
Lučan Martin
4,5:0
Foff Miroslav
0:4,5
Slavík Libor
2:2,5
Bittner Michal
3,5:1