Dne: 11.11.2018
Zruč uštědřila El Ninu kanára a nahrála si body do rezervy!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - El Nino Praha D 10:0
Konání:
11.11.2018 10:00 venku
Odkaz:
Hráč zápasu:
   Na nedělní zápas jsme jeli už s trošku větším strachem, protože pražské El niňo nám v tabulce bylo pěkně v patách. Na El niňu už jsme hráli několikrát a zatím pokaždé vítězně, ale nemuselo to mu být stejně i v neděli. Soupeř hodně zamíchal se sestavou, když nenastoupil mladý Šíp ani předseda ČAST Špaček.

   K úvodním dvouhrám se postavily stejné dvojice a první dvojice Slavík – Herout dostala proti sobě kvalitní duo proti sobě Půlpán – Kubát a musela se dosti nadřít, ale zlomila to a zvítězila 3:0. Dvojice Loudín – Nevřela, dostala průměrnou dvojici a s ní si poradila též 3:0. Do prvního zápasu nastoupil Fanda proti svému oblíbenému hráči Kubátovi a pěkně se s ním potrápil, i když jeho zkušenosti ho podržely a vybojoval si krásný výsledek 3:1. Zatímco vedle Dan bojoval se Suvorovem, který ho svou nenápadnou hrou dost trápil. Poradil si ale 11:8 v pátem setu a ke stolům nastoupili další dvojice. Petr proti Khalailalovi, kterému už podle výsledku vůbec Petrova hra nevyhovovala a Petr zvítězil 3:0. Radek nastoupil proti svému „oblíbenému“ hráči Půlpánovi, s kterým si ale poradil ve třech setech a měl radost, že zlomil svojí kletbu proti němu. Stav 6:0.

   Dan si překvapivě rychle poradil s Khalailalou a porazil ho 3:0. Petr zas objevil recept na Půlpána a ten recept mu vydržel celé tři sety a zvítězil 3:0 a Radek nastupoval proti Kubátovi, s kterým má kladnou bilanci. Po smolné prohře ve čtvrtém setu se dostal do pátého. V průběhu Fanda přidal vítězství a jistil to vítězným bodem. Radek ale bojoval do napínavé koncovky, kde zvítězil 13:11, a my jsme mohli slavit výhru 10:0. Zruči se už dlouhá léta nepodařilo zvítězit 10:0 a jela velice nadšená z víkendu domů.

   "Sestava soupeře byla oslabená, ale i tak je výsledek senzační. Jediné čeho se bojím je, že s neporaženým Petrem Loudínem nebudeme moci vydržet zbytek sezóny." bědoval spokojený Fanda Herout.

Autor článku: Radek Slavík

Herout František
3,5:0 Profil
Nevřela Daniel
2,5:0 Profil
Loudín Petr
2,5:0 Profil
Slavík Radek
2,5:0 Profil
Kubát Petr
0:2,5
Suvorov Maxim
0:2,5
Khalaila Adam
0:3,5
Půlpán David
0:2,5