SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Sokol Jaroměř-Josefov 10:6
14.10.2018 :00
Odkaz:
Hráč zápasu:
Herout František
   Na nedělní zápas na nás přijeli hráči z Jaroměře v čele s bývalým hráčem domácího celku Šmidtem Karlem. Na tento zápas chyběl naopak zas Petr Loudín.

Po zahájení bylo veliké drama překvapivě už ve čtyřhrách, kdy obě domácí dvojice Radek s Danem a Škopíno s Fandou bojovali s pětisetové bitvě, nakonec obě dvojice úspěšně. Stav 2:0. Na dvouhru nastoupil Fanda a po velice kvalitní bitvě porazil Čenovského, Radek podlehl Šmidtovi a Dan porazil v pětisetové bitvě Černého a Škopíno zas velice smolně 9:11 v pátém setu podlehl Hnikovi. Stav 4:2.

Radek měl nadosah vykostit Čenovského, ale koncovky mu nevyšli. Dan zajímavé bitvě podlehl Smidtovi a tázem bylo srovnáno na 4:4. Ale tám posunul blíže k vítězství zas Škopíno po výhře s Černým a Fanda po výhře nad Hnikem. Stav 6:4. Poté zas porazil v pětisetové bitvě Čenovského, kdy utekl hrobníkovi z lopaty ve čtvrtém setu a Fanda přejel velice rychle Černého. Škopíno si se Šmidtem neporadil. Radek zas balancoval v koncovce pátého setu, kdy závěr zápasu s Hnikem byl zajímavý, ale nakonec lepší ve prospěch domácího hráče. Škopíno velice smolně po několikáté došel v pátém setu ke stavu 9:9 a smolně mi to proteklo mezi prsty. Utkání uzavřel Fanda porážkou bývalého hráče Šmidta 3:1 a domácí celek si odnáší důležité body po tomto víkendu. Stav utkání 10:6.

Fanda Herout uzavírá: "Abych byl upřímný, čekal jsem to lehčí. Kája si výkonnost drží, ale překvapili mě výkony jeho spoluhráčů. Měli jsme sakra co dělat, ale úlohu jsme zvládli skvěle. Velkou radost mi udělaly čtyřhry i fakt, že všichni zatím stále bodujeme."

Autor článku: Radek Slavík

4,5:0 Profil