Dne: 25.11.2018
Druhý skalp Pardubic poslal SKC Zruč na druhé místo tabulky!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Lokomotiva Pardubice 10:2
Konání:
25.11.2018 10:00 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
   Po senzačním sobotním výkonu vystřídala v domácí herně SKC lídra z Pardubic i jeho značně slabší tamní kolegové, alespoň co se poslední pozice v tabulce týče. Hosté z Lokomotivy se do ligy po roční odmlce vrátili, ale chuť vítězství zatím nepoznali. Krčí se tak beznadějně na posledním místě. V řadách domácích Radka Slavíka nahradil uzdravený Pavel Škopek.

   Začátek utkání ukázal značný rozdíl mezi oběma celky. Zatímco Zruč dokončila víkendovou neporazitelnost ve čtyřhrách, hosté získali z úvodních šesti klání pouhé dva sety. Velmi dobře zahrál i Pavel Škopek, který bez problémů udolal v Holicích stoprocentního Michala Eclera. Další zápasy již byly o něco dramatičtější. Petr Loudín hrající ve famózní až nevídané formě porazil Karla Bělohlava, ale totálně zamrznul Škopino, který po nevydařených dvou koncovkách vypadl z tempa a podlehl Dočkalovi 1:3. Dan Nevřela s Fandou Heroutem nezaváhali a i přes prohru Škopina s Bělohlavem utkání uzavřel Dan výhrou nad Dočkalem.

   Hráči SKC se postarali o překvapení v soutěži a po skvělé formě vystoupali až na druhé místo tabulky. "Od Jablonce jsme začali hrát opravdu výborně. Bodují zatím všichni hráči v čele s famózními výkony Petra Loudína, které možná i tlačí k zodpovědnosti Dana. Nemůžeme si téměř na nic stěžovat. Jen Škopino by potřeboval do hry trochu radosti. Tu nám všem snad nevezme nastávající dvojboj s neporaženými Holicemi.", František Herout.

Autor článku: František Herout

Herout František
2,5:0 Profil
Loudín Petr
2,5:0 Profil
Škopek Pavel
1,5:2 Profil
Nevřela Daniel
3,5:0 Profil
Bělohlav Karel
1:2,5
Dočkal Radek
1:2,5
Ecler Michal
0:2,5
Špaňůr Josef
0:2,5