Dne: 29.09.2018
3L: Ligová premiéra se stala debaklem ve prospěch SKC!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Sokol Stará Paka 10:1
Konání:
29.09.2018 15:00
Odkaz:
Hráč zápasu:
Petr Loudín
   SKC Zruč ve Staré Pace otevírala svou již pátou ligovou sezónu v řadě, třetí ve východočeské skupině C. Úvodní utkání v další sezóně 3. Ligy skupiny C jsme zahájili ve Staré Pace, která byla v minulých letech velice výborným celkem. Velice jsme se po letní pauze zas každý těšil za stůl a bylo to také znát jak na nasazení a motivaci, tak i na výkonech každého hráče zručského celku.

   Na úvodní utkání jsme přijeli pro někoho možná v překvapivém počtu 5 hráčů. Zahajovací čtyřhry zahájili tradiční dvojice Herout-Škopek a na druhém stole Nevřela-Loudín. Bylo vidět, že Dan s Petrem svoji sehranost neztratili a přidali první úvodní bod, ale Fandovi s Pavlem se to o chlup nepovedlo. Poté nastoupili na úvodní dvouhry Fanda s Danem a svým krásným výkonem přidali další 2 body. Poté přidal bod i Radek a po pěkné pětisetové bitvě Petra přidal vydřený další bod. Pro hostující celek Zruče to vypadalo až překvapivě nadějně. Taky se to potvrdilo. V dalších 4 dvouhrách se zopakovala zas ten samý příběh a při stavu 9:1 pro Zruč už jen domácí čekali na ukončení trápení. Jejich trápení ukončil Fanda a my jsme odjeli s krásným výsledkem 10:1.

   Komentář vedoucí Fandy Herouta: "Z mého pohledu utkání rozhodl hned začátek, ve kterém jsme získali všechny čtyři vratkavé body. Pak se k nám v pátých setech naklonilo i štěstí a proti tomu soupeř již nebyl schopen kontrovat. Jeli jsme si pro vítězství, ale konečný výsledek je pro nás příjemným překvapením. Jednotlivé hráče hodnotit nebudu. Nejsem zvyklý na účast v hojném počtu pěti hráčů a nerad bych na někoho zapomněl."

Autor článku: Radek Slavík

Herout František
3:0,5 Profil
Nevřela Daniel
2,5:0 Profil
Slavík Radek
2:0 Profil
Loudín Petr
2,5:0 Profil
Škopek Pavel
0:0,5 Profil
Dlabola Petr
0:2,5
Vaigl Pavel
0,5:2
Šajner Lubomír
0,5:3
Krtička Luboš
0:2,5