Dne: 18.11.2018
2.RP: Oboum regionálním pohárům vládli hráči SKC! Mezi dospělými Dan Nevřela, z mládeže Janové Čekal a Baloun!
   Na regionu se rozjela série Regionálních pohárů dospělých a starších žáků, který se nadále mohou účastnit hráči z regionů Kutná Hora, Kolín a Benešov. Zatímco účast mezi dospělými opět roste, mezi mládeží je slabší, než v minulých letech. Jedno mají ale věkové kategorie společné - oboum vládnou hráči SKC Zruč nad Sázavou, kteří se tak chlubí čtyřmi tituly ze čtyř možných.

   Lídrem turnajů v Kutné Hoře i Čáslavi je Daniel Nevřela. Zatímco v Čáslavi měl situaci značně jednodušší, v Kutné Hoře se musel k titulu probít přes Radka Slavíka, který druhý turnaj vynechal. Oba se tak výrazně přihlásili o jarní účast v závěrečném TOP16.

   Mezi staršími žáky je situace daleko "dramatičtější" a nelogická. Na každém turnaji totiž každý poznal příchuť porážky. Podobně i v Kutné Hoře Jan Čekal, který ve skupině nestačil na čáslavského Reimanna, ale ve finále mu porážku oplatil. Mezi čtyřmi se umístil Filip Cendelín. Jen čtvrtfinále muselo stačit Vojtovi Försterovi, osmi jeho bratu Tomášovi a dvojici Baloun-Nácovský finálový duel v kategorii B.

   Ještě více absurdní byl druhý turnaj v Čáslavi. Tu totiž dobil HONZA BALOUN, a to i přesto, že z úvodní skupiny šel ze čtvrtího místa po třech porážkách! Je tak prvním hráčem, který v turnaji zvítězil s nejhorší možnou bilancí, jakou teorie systému umožňuje. Totálně selhali všichni favorité a vítězi skupin. Do finále se přes zručáky probojovala Kateřina Fuchsová. I tak je SKC Zruč jednoznačným lídrem v družstvech mladších i starších žáků.

TURNAJE DOSPĚLÝCH - výsledky, pořadí TURNAJE MLÁDEŽE - výsledky, pořadí