Dne: 04.10.2020
Ani napodruhé! Brno si v tomto roce odvezlo ze Zruče druhou porážku!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - TTC MS Brno C 10:3
Konání:
04.10.2020 10:00 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
Daniel Nevřela
   Souboj čtvrtého kola třetí ligy skupiny C uvedlo reprízu jarního utkání dvou stejných soupeřů na stejném místě a dokonce i ve stejných sestavách. MS Brno dorazilo k zápasu s výrazným předstihem a v novým teplákových soupravách, zatímco domácí zůstali u svých odzkoušených rituálů.

   Zásadní změna oproti poslednímu klání se udála hned na začátku. Zruč totiž zvítězila v obou čtyřhrách, kdy zejména Škopino potvrdil, že vítězí v deblu zkrátka s každým, a to i s Danem Nevřelou. Fanda Herout oplatil porážku Svobodovi, Škopino podobně Ličbinskému a když ostatní zůstalo při starém, bylo z toho neskutečné domácí vedení 6:0.

   To se velice líbilo početnému obecenstvu (od 5.10. nejspíše za odměnu novému realizačnímu týmu), které si do Spolkového domu našlo cestu i při velmi kritických scénářích epidemie. Dále se hrálo doslova podle předepsané únorové šablony, včetně mnohých prasátek, ostrých výrazů a dalších psychických výlevů, ale scénář měla tentokrát vábnější rozzuzlení, a sice krásných 10:3 ve prospěch SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE.

   SKC tak má po prvních čtyřech kolech tři vítězství a jednu porážku, což znamená průběžné čtvrté místo. Na tom už se nechá stavět…

   "Dnes jsme to byli zase my, jak se chceme vidět. Dan se ze začátku dost hledal, ale našel a nakonec je hráčem zápasu. Každý jsme si odehráli svůj lepší bodový výkon, navíc v zádech s diváky, Jirkou Krčmářem a Brno to mělo velice těžké, prakticky nemohlo vyhrát. Nemuselo ani dojít na avizované tzv. "slovinské pravidlo" opakování neúspěšného setu v podání zkušeného rozhodčího u stolku, slávisty Pepy Vrzáčka. Za dnešek jsme spokojení." uzavřel Fanda Herout po zápase.

>
Herout František -C- 3,5:0
Slavík Radek 1,5:1
Škopek Pavel 1,5:2
Nevřela Daniel 3,5:0
Svoboda Libor
2:1,5
Juroška Ivan
1:2,5
Ličbinský Roman
0:3,5
Sirbu Jakub
0:2,5
SKC Zruč nad Sázavou, autor: Václav Herout, editor: František Herout