Áčko bez problémů převálcovalo poslední Benešov
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Sokol Benešov 10:1
13.01.2011 18:00 doma
Pavel Škopek
   Po úspěšné podzimní polovině sezóny čekal zručský A-tým novoroční debut a vstup do druhé části sezóny. Soupeřem mu byl poslední celek Benešova, který navíc v zimní přestávce opustil jeho nejlepší hráč, Petr Loudín, odcházející do Německa. V dresech domácích se do sestavy naopak vrátil Karel Šmidt, který nahradil zraněného Františka Herouta. Utkání se uskutečnilo v pražských Vršovicích v rámci přehrávky na pátek třináctého.

Kdejaký pověrčivec dostal možnost panikařit, když obě zručské čtyřhry prohrály své první sety, ovšem své zápasy otočily a dostaly Zruč do vedení 2:0. Pavel Škopek následně odčinil své podzimní zaváhání s Miroslavem Váňou a zvítězil 3:0. Podobně se mohl zachovat i Leoš Fiala, když vedl nad Petrem Betuštiakem již 2:0 a 10:8, ovšem koncovku setu nezvládl a nakonec se musel po pátém setu spokojit s prohrou. Další průběh zápasu však suverénně ovládli zručtí hráči, a tak se výrazně zajímavými zápasy stal až duel mezi Škopinem a Betuštiakem, pětisetový zápas Dana Nevřely s Jiřím Hrazdírou a podobně tak Karla Šmidta opět s Betuštiakem, které skončily vítězně pro Tennisline.

S počtem 23 bodů se tak Áčko i nadále udrží na nejhůře páté pozici a v následujícím dvoukolo přivítá na domácí půdě Kladno "B" a Hořovice.