Překvapivá výhra s Brandýsem přinesla jistotu udržení v divizi!!!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - TTC Brandýs n.L. :
11.03.2011 10:30 doma
Pavel Škopek
   Po sobotní výhře bylo Áčko nabuzené na nedělní utkání. Hosté z Brandýse, v současné době okupující 4.místo, navíc dorazili bez Jaroslava Šubrta, který jim odjel na hory s rodinou, a tak byly šance na vítězství opravdu vysoké. Domácí nastoupili v totožné sestavě, která se osvědčila v sobotním boji proti Neratovicím. SKC tak díky oslabení sestavy hostů mělo potenciální náskok 5:0, kterému vyšlo vstříc hned ve čtyřhře. Dan Nevřela s Pavlem Jandejskem překvapivě udolali Miroslava Bergera s Alexiusem Mifkou.

Hned v prvním zápase pak zvýšil náskok domácí Fanda Herout, který vyzrál na servis Mifky a oplatil mu tak alespoň částečně drtivou porážku z podzimu. Kebule hledal marně zbraně na Bergera, ovšem Škopino předváděl opět svou skvělou spinovou hru proti Pavlovi Zatřepálkovi. Sice nevyužil možnost jít do vedení 2:0 na sety, ovšem po menším výpadku v druhém setu dokázal vývoj zápasu otočit a přidat další bod. Kebule následně bojoval proti Mifkovi, kdy zápas dospěl až do pátého setu. Pavel dokázal odvrátit několik mečbolů, ovšem po neproměnění toho svého se musel smířit s porážkou 2:3. Konečné rozhodnutí přišlo záhy. Škopino prohrával s Bergerem již 0:2 na sety, ovšem v následujících třech setech svou hru změnil a minimalizoval počet vlastních chyb. Po nádherném zápase zvítězil "jednoznačně" 3:2 a 11:9 v pátém setu. Když Dan Nevřela ve svém první zápase porazil Zatřepálka, bylo jisté, že vítězství již domácím nemůže uniknout. Konec utkání tak přiblížil dalším senzačním pětisetovým zápasem Škopino, který vyřadil ze hry Mifku. Dana sice zaskočil Berger, když ho porazil 3:0, ovšem následně vzdal Zatřepálek Fandovi a završil tak na konečných 10:3 pro domácí.

Překvapivé a důležité vítězství domácích znamená nejen krásné 3 body do tabulky, ale v souvislosti s ostatními výsledky i JISTOTU UDRŽENÍ V DIVIZI pro nadcházející sezónu 2012/2013. Po nepříliš povedeném začátku jarní poloviny sezóny tak přichází vytoužené uvolnění.