Áčko si vypilo víkendový šálek smůly do dna, když kapitulovalo v Hudlicích
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Sokol Hudlice "A" 6:10
26.02.2011 12:30 venku
Daniel Nevřela
   Po sobotním debaklu v Rožmitále zavítal Tennisline posílený o Dana Nevřelu na půdu jednoho z hlavních favoritů soutěže, Sokol Hudlice "A". Na podzim naši hráči dokázali svého soupeře porazit i bez Karla Šmidta, a tak byli i přes herní i psychickou nepohodu odhodláni překvapení zopakovat. Domácí nastoupili v totožné sestavě a hra o body tak byla víceménně otevřená.

Celé utkání se však neslo v duchu smůly hostů, která se ukázala být rozhodující už ve čtyřhrách. Fanda Herout s Danem Nevřelou prohráli v koncovce pátého setu s Homolka-Dřevěný zejména díky šikovným prasátkám domácích a v pěti setech podlehli i Pavel Škopek s Karlem Šmidtem dvojici Šulc-Landa. Hosté ještě dokázali vyrovnat na 2:2, když Dan porazil Šulce a Fanda vydřel pětisetový zápas s Landou. Škopino s Karlosem však následně prohráli s domácí tak získali zpět svůj ztracený náskok. Kontakt se soupeřem opět udržel Dan vítězstvím s Landou a Karlos, který prolomil své prokletí posledních týdnů a zvítězil nad Šulcem. Oproti tomu Fanda se Škopinem nezvládli opět pětisetové zápasy s Homolkou, resp. s Dřevěným. Stav 4:6

Následně zaváhal i Dan, když dal Homolkovi ve druhém setu "kanárka" a ve třetím vedl již 2:0 a 10:7 a nakonec utkání prohrál 2:3... Své trápení prodloužil Fanda opět prohraným pětiseťákem s Dřevěným a když Škopino rychle prohrál se Šulcem, byl stav již velice nepříznivý, 4:9. Karlos s Danem ještě vykřesali naději, když snížili na 6:9, ovšem konečný osud utkání vzal do svých rukou trápicí se Fanda, když prohrál výjimečně 2:3 se Šulcem...

Po black outu v Rožmitále tedy přišla i smolná prohra s Hudlicemi, která není žádnou ostudou, ovšem její prameny jsou zejména v herním trápení našich hráčů, zejména Fandy Herouta. A-tým tak ztratil další důležité body a jen díky náhodným výsledkům soupeřů se stále drží na 5.místě, která je však v přímém kontaktu s pozicí deváté či osmé, kterým se naši bezpodmínečně musí snažit vyhnout.