Oslabená Čáslav neměla proti Béčku šanci
SKC Zruč n.S. RABBIT "B" - Sokol Čáslav 17:1
16.10.2011 10:30 venku
Kučera Lukáš
    K dalšímu utkání zajíždělo Béčko do Čáslavi. Soupeř již předem avizoval slabší sestavu, ale vzhledem k jeho širokému kádru nebylo radno utkání podcenit. Oproti prvním dvěma utkáním v sestavě Béčka nahradil Libor Budjač Leoše Fialu, který musel nastoupit za A-tým.

Čtyřhry znovu vyšly Béčku na výbornou. Tomáš Herout a Libor Budjač sice ztratili třetí set, ale v ostatních jasně dominovali. Pavel Jandejsek a Lukáš Kučera byli znovu úspěšní. Tentokrát bez ztráty setu porazili lepší domácí dvojici Martin Sosnovec, Jan Lövl. Hned v první dvouhře Tomáš Herout nevyužil vedení 2:0 na sety s Martinem Sosnovcem a domácí tak získali první bod. O dalším bodu si však následně mohli nechat jen zdát. Další čtyři dvouhry skončily 3:0 pro hostující hráče. Za stavu 6:1 měli domácí poslední šanci utkání zdramatizovat. Miroslav Cyrus proti Lukáši Kučerovi i Jan Lövl proti Liboru Budjačovi vedli 2:1 na sety, ale nakonec oba prohráli 2:3 a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Pavel Jandejsek neztratil ani set s domácí jedničkou Martinem Sosnovcem a vítězný bod přidal Tomáš Herout výhrou 3:1 nad Mirkem Cyrusem. Právě Tomášův prohraný set zapříčinil, že k dalšímu zápasu ještě nastoupil Jan Lövl proti Lukáši Kučerovi. Zpočátku to vypadalo, že si Lukáš s nepříjemným stylem domácího hráče neporadí, ale nakonec to zvládl a 3:2 zvítězil. Ostatní zápasy již domácí hráči skrečovali, což znamenalo jednoznačné vítězství 17:1.

Po třech kolech tak má Béčko plný počet bodů stejně jako FK Kolín "C" a TJ Klučov, se kterým se Béčko střetne v dalším dvoukole. Ještě předtím ho čeká souboj s TTC Říčany "C", které jsou aktuálně na 7. místě s jednou výhrou a dvěma prohrami.