Z ostře sledovaného souboje prvních celků tabulky vítěz nevzešel
SKC Zruč n.S. RABBIT "B" - FK Kolín "C" 9:9
13.11.2011 10:30 doma
pan Karel Šembera
   Nedělní ráno předesílalo tuhé boje. Čekali jsme na soupeře, který byl pouze o skóre před námi na prvním místě tabulky. Soupeř nakonec dorazil v silné sestavě, avšak bez svého nejlepšího hráče Wávry. V úvodních čtyrhrách si celky opět body rozdělily. Lukáš s Pavlem přišli o neporazitelnost s dvojicí Mazurkiewicz, Ptáček P., ale oproti sobotě zlepšili svůj výkon Libor s Tomášem a bez větších problémů zdolali Karla a Davida Šembery 3:1.

Od začátku bylo jasné, že se o body budeme hezky přetahovat. V první dvouhře překvapil dobře hrající Lukáš zkušeného Mazurkiewicze a zvítězil v jednoznačném pátém setu 11:2, celkově 3:2. V souběžně hrajícím utkání těsně podlehl Libor Karlovi Šemberovi 2:3, stav 2:2. Poté nastoupil ke svým prvním dvouhrám Pavle Jandejsek, který překvapivě lehce prohrál 0:3 s Petrem Ptáčkem, a Tomáš Herout, který na oplátku lehce 3:0 porazil ještě ospalého Davida Šemberu. Srovnáno 3:3.

I po další sérii dvouher se žádný celek neujal vedení. Libor podlehl jasně Mazurkiewiczovi 0:3, Pavel zabojoval a porazil 3:1 Karla Šemberu, Tomáš neztratil set ani proti Petru Ptáčkovi a Lukáš smolně prohrál 9 v pátém setu s Davidem Šemberou. Tedy 5:5.

V další sérii jsme už už sahali po trháku, když Pavel bez problému vymazal 3:0 Mazurkiewicze a Lukáš(s Ptáčkem) s Tomášem(s Karlem Šemberou) měli své zápasy dobře rozehrány, oba však v koncovce pátého setu podlehli zkušenějším borcům z Kolína, takže nakonec vyrovnání na 7:7 musel svou první výhrou vyrovnat Libor v zápase s Davidem Šemberou. Bylo jasné, že zápas může vyhrát kdokoliv. My jsme začali poslední sérii dobře, Tomáš porazil unaveného Mazurkiewicze 3:1 a Lukáš svůj čtvrtý pětisetový boj dotáhl k radosti všech hráčů i fanoušků v hale s Karlem Šemberou do vítězství. Dostali jsme se tedy poprvé v utkání do vedení o dva body! Bohužel ani Libor ani Pavel svoje zápasy nezvládli. Blíže k vítěznému bodu měl Libor, nakonec však tři koncovky nezvládl a po vyhraném prvním setu podlehl celkově 3:1 Ptáčkovi. Po prvním prohraném setu jsem Pavlovi museli vysvětlit, že ještě nemáme vyhráno, do zápasu se ovšem už nedostal a relativně snadno přenechal vítězství Davidu Šemberovi, 1:3.

Remízu si oba celky zasloužily. K vítězství jsme však měli výrazně blíže my. Škoda, tak příště;)