Nadpis
SKC Zruč n.S. RABBIT "B" - Kostelec n.Č.l."B" 15:3
3.12.2011 17:30 doma
-
    Na žádost soupeře předehrávalo Béčko utkání jedenáctého kola již 3.12. Proti jednoznačně poslednímu celku tabulky nastoupili ze standardní sestavy jen Libor Budjač a Pavel Jandejsek. Stejně jako v utkání s C-týmem Kutné Hory dostal příležitost Ondřej Švarc, který je v Béčku na střídavý start. Čtvrtým do party byl Václav Herout.

Soupeř přijel k utkání jen se třemi hráči a tak bylo o jeho osudu prakticky jasno už od začátku. Jedinou čtyřhru zvládla dvojice Libor Budjač, Ondřej Švarc bez ztráty setu. V prvních dvouhrách ještě hosté srovnali na 2:2, když Ondřej Švarc nestačil na Václava Moravcem a Václav Herout na Jaroslava Čiháka. Poté však již domácí jasně dominovali a až do stavu 10:2 neztratili ani set. Poté ještě hostům daroval Ondřej Švarc nejdříve set v zápase s Karelem Robem a na závěr i bod po prohře s Jaroslavem Čihákem. Ostatní hráči byli již bezchybní, což znamenalo vítězství 15:3.

Poslední utkání podzimní části čeká Béčko 10. prosince v domácím prostředí proti aktuálně pátému celku tabulky Sokolu Kostelec n.Č.l. "A".