I v kombinované sestavě Béčko drželo krok s Kutnou Horou
SKC Zruč n.S. RABBIT "B" - Kutná Hora "B" 8:10
28.1.2012 17:00 doma
-
    K prvnímu utkání v domácím prostředí v roce 2012 nastoupilo Béčko hodně oslabené. Z pracovních důvodů chyběl Libor Budjač a trojice Pavel Škopek, Leoš Fiala a Pavel Jandejsek musela nastoupit za Áčko. Vedle stabilních hráčů Tomáše Herouta a Lukáše Kučery nastoupili Václav Herout a Marek Němec, pro kterého to byla v této sezóně v Béčku premiéra.

Do utkání vstoupili domácí poměrně dobře. Dvojice Tomáš Herout, Lukáš Kučera s přehledem porazila pár Michal Tivodar, Antonín Faltín. Ve druhé čtyřhře vedli překvapivě Václav Herout a Marek Němec 2:1 nad dvojící Pavel Majer, Ivan Zajíček. Ve čtvrtém setu měli dokonce v koncovce 2 mečboly, ale nevyužili je a v pátém setu již na zkušenější hosty nestačili. Ve dvouhrách se o vyrovnaný stav starala dvojice Tomáš Herout, Lukáš Kučera až do stavu 5:5.

Následovaly tři zápasy, které se rozhodovali až v koncovce pátého setu. Nejdříve byl neúspěšný Lukáš Kučera proti Michalu Tivodarovi, poté Tomáš Herout zvládl koncovku s Antonínem Faltínem a následně byli znovu úspěšnější hosté zásluhou Ivana Zajíčka, který porazil Marka Němce. Poté, co Václav Herout nestačil na Pavla Majera, se hosté dostali do vedení 8:6. V poslední sérii nejdříve Tomáš Herout znovu zvládl koncovku pátého setu s Michalem Tivodarem a Marek Němec neúspěšně trápil Antonína Faltína. Za stavu 9:7 udržel naději na remízu Václav Herout, který bez ztráty setu přehrál Ivana Zajíčka. Lukáš Kučera si však překvapivě neporadil s obranou Pavla Majera, což znamenalo první prohru Béčka v této sezóně.