Céčko nadějně rozehranou sérii do vítězného konce nedotáhlo
SKC Zruč n.S. TENNISLINE "C" - Sokol Čáslav "B" 7:10
21.4.2012 9:00 venku
Odkaz:
Hráč zápasu:
-
    Po domácí výhře věřili hráči Céčka v úspěšné ukončení finálové série již v dopoledním utkání.

Úvodní čtyřhry dopadly skvěle, když kromě očekávané výhry dvojice Pavel Jandejsek, Lukáš Kučera vyhráli i Marek Němec a Václav Herout. Nadějně rozehrané utkání se však začalo obracet. Hned na úvod prohrál Lukáš Kučera s Miroslavem Cyrusem. Když ve druhé sérii prohrál i druhý tahoun Pavel Jandejsek se Zdeňkem Zikmundou, skóre se otočilo. Definitivní rozhodnutí padlo ve třetí sérii, ve které Pavel Jandejsek s Janem Lövlem a Václav Herout se Zdeňkem Kořínkem prohráli 9:11 v pátém setu. Domácím v tu chvíli chyběl jeden bod ke třetímu utkání a ten získal Zdeněk Kořínek výhrou nad Zdeňkem Jandejskem.

-
    Rozhodující utkání a titul regionálních přeborníků začalo jednou čtyřhrou. Domácí postavili novou dvojici Zdeněk Zikmunda, Miroslav Cyrus a ta hodně trápila Pavla Jandejsek s Lukášem Kučerou. Nakonec naši borci vyhráli 3:2.

Ve dvouhrách nastoupil oproti dopolednímu utkání Pavel Jandejsek s novými potahy a bylo to znát. Utkání se lámalo ve druhé sérii, kdy Václav Herout prohrál 2:3 se Zdeňkem Kořínkem a Lukáš Kučera stejně jako dopoledne prohrál s Miroslavem Cyrusem. Díky tomu, že Pavel Jandejsek se zdál být odpoledne neporazitelný, Céčko stále drželo naději. Za stavu 8:7 pro domácí nastoupili Zdeněk Jandejsek proti Zdeňku Kořínkovi. Zápas se měl stejný průběh jako dopoledne. Domácí hráč vyhrál první dva sety, ale náš Zdenda srovnal na 2:2. V pátém setu to vypadalo na otočce hodně nadějně. Zdenda Jandejsek vedl 5:1. Bohužel po změně stran už uhrál jen jediný bod a prohrál 6:11. Domácí tak mohli začít slavit a Pavel Jandejsek dobře rozehraný zápas s Mirkem Cyrusem už nedohrával.

3,5 : 0 Profil