Dne: 7.4.2012
Céčko postupuje do finále
SKC Zruč n.S. "C" - Uhl.Janovice "A" 10:6
7.4.2012 09:00 doma
    Po domácí remíze jelo Céčko do U. Janovic s cílem zvítězit a postoupit do finále. Na poslední chvíli se z utkání omluvil ze zdravotních důvodů Marek Němec.

Obě úvodní čtyřhry byly překvapivě vyrovnané a rozhodovaly se až v pátém setu. V obou případech byla úspěšnější favorizovaná dvojice. V úvodních dvouhrách nejdříve Pavel Jandejsek porazil 3:1 Ondřeje Švarce a Lukáš Kučera otočil s Josefem Čížem nepříznivý stav 0:2 na sety. Poté se o první překvapivý bod postaral Václav Herout, který porazil 3:2 Petra Švarce. Domácí snížili zásluhou Michala Žohy, který nedovolil Zdeňku Jandejskovi získat jediný set. Za stavu 4:2 se Pavel Jandejsek poměrně trápil s Josefem Čížem a v pátém setu čelil nepříjemnému stavu 8:10. Naštěstí vývoj otočil a zvítězil. Na 6:2 upravil jednoznačnou výhrou nad Petrem Švarcem Lukáš Kučera. Poté velmi slibně rozehrál Václav Herout zápas s Michalem Žohou. Vedl 2:0 na sety, ale favorizovaný domácí hráč se nevzdal a zápas otočil. Na 7:3 pro Céčko zvýšil Zdeněk Jandejsek výhrou nad Ondřejem Švarcem a vypadalo to hodně nadějně.

Pavel Jandejsek zvládl zápas s Petrem Švarcem a hosté byli dva body od výhry. Lukáš Kučera s Michalem Žohou i Václav Herout s Ondřejem Švarcem však prohráli 2:3. Když následně Zdeněk Jandejsek sebral Josefu Čížovi jen první set, domácí snížili na 6:8. Jenže Pavel Jandejsek proti Michalu Žohovi ani Lukáš Kučera proti Ondřeji Švarcovi překvapení nepřipustili, oba vyhráli bez ztráty setu, což znamenalo vítězství 10:6 a postup do finále.

Finálová série začíná již za týden a soupeřem Céčka bude vítěz základní části Sokol Čáslav "B". První utkání se bude hrát ve Zruči v sobotu 14.4. od 9:00.