Dne: 13.4.2013
Béčko vyhrálo v Benešově a je vítězství od záchrany
SKC Zruč n.S. RABBIT "B" - Sokol Benešov 10:5
13.04.2013 17:00 venku
    V sobotu 13. dubna vstoupilo Béčko do rozhodující série Play Out o udržení v krajská soutěži 1. třídy na stolech Sokola Benešov. V základní části s tímto soupeřem Béčko jednou vyhrálo a jednou prohrálo a tak se čekal vyrovnaný souboj.

Z úvodních čtyřher si obě družstva body rozdělila. Pro Béčko získala bod dvojice Pavel Jandejsek, Libor Budjač. Do dvouher vstoupilo lépe Béčko, když Lukáš Kučera porazil Miroslava Váňu a Pavel Jandejsek Miroslava Zrcka, když oba ztratili shodně jen třetí set. Následovala hladká výhra Libora Budjače s Miroslavem Zvolským a prohra Věry Škopkové s domácí jedničkou Petrem Betuštiakem. Do nadějného vedení 6:2 poslala hosty znovu dvojice Lukáš Kučera, Pavel Jandejsek. Libor Budjač poté nestačil na Petra Betuštiaka, když zejména promarněné vedení 10:8 ve třetím setu ho může mrzet. Na 7:3 zvýšila Věra Škopková, která otočila s Miroslavem Váňou nepříznivý stav 0:2 na sety. Situaci mírně zkomplikoval Lukáš Kučera, který nevyužil s Miroslavem Zvolským dva mečboly a prohrál 2:3. Vše však napravil Pavel Jandejsek, který 3:1 porazil Petra Betuštiaka a devátý bod přidal Libor Budjač, který také 3:1 porazil Miroslava Váňu. O desátý bod tak bojovala Věra Škopková s Miroslavem Zrckem a vedla 2:1 na sety. To už na druhém stole Lukáš Kučera poměrně snadno přehrával evidentně demotivovaného Petra Betuštiaka. Tento zápas skončil dřív a znamenal tak jisté vítězství Béčka. Jelikož Věra nakonec prohrála 2:3, byl konečný stav 10:5.

Druhé utkání se po dohodě soupeřů bude hrát ve Zruči n.S. v sobotu 20. dubna již od 10:00.