TENNISLINE je po výhře v Kosmonosích v semifinále Poháru
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Sokol Kosmonosy 9:1
29.01.2013 19:00 venku
Odkaz:
Hráč zápasu:
-
   Když úřadující vítěz Středočeského poháru, SKC Zruč n. S. TENNISLINE, přešel přes regionální celek Uhlířských Janovic a Mnichovo Hradiště doplatilo na administrativní kiks svého vedoucího a dodatečně kapitulovalo ve Velimi, bylo jisté, že 3. kolo této soutěže nabídne dvě různá utkání dvou různých zručských týmů, které se v případě vítězství poperou o finálovou skupinu. Zatímco B-tým nastoupil právě proti Velimi, Áčko muselo na dalekou cestu do Kosmonos. Právě díky pohárové pověsti Kosmonos, které byly dva roky černým koněm této soutěže a umístily se v nejlepší čtyřce, povolal TENNISLINE do svých řad i Daniela Nevřelu, v tu dobu zářivou hvězdu obřích slalomů na lyžích v nedalekých Krkonoších.

SKC tedy utkání 3.kola I. stupně Českého poháru vůbec nepodcenilo a to se mu také vyplatilo. Celé utkání bylo hotovo téměř za 50 minut! Jediný čtyřsetový zápas byl k vidění hned v úvodu, kde čtyřhra Herout-Nevřela ztratila třetí set s Durdis-Veselý. Následovaly však sledy rychlých třísetových duelů, zpravidla ve prospěch hostí. Jedinou květinkou seniorské trojici kosmonoských fanoušků tak bylo vítězství obranáře Pavla Veselého s Pavlem Škopkem. Tato ztráta však pouze kosmeticky upravila konečný výsledek 9:1 ve prospěch Zruče.

Vzhledem k tomu, že RABBIT dokázal v pátek zvítězit ve Velimi, je již jisté, že dojde nejen na souboj dvou zručských týmů, ale také fakt, že ani v letošním roce nebude zručský tým chybět ve finálové skupině.