Tennisline přejel Rožmitál na jeho půdě a velebí si na druhém místě!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Sokol Hořovice :
22.02.2014 17:00 venku
Daniel Nevřela
   Po menších problémech se sestavou vyrazilo průběžně druhé Áčko ztrácející pouhý jeden bod na vedoucí celek Divize, Roztoky, na půdu čtvrtého celku tabulky do Hořovic. Domácím v sestavě chyběl Pavel Koros, který tak odmítl odčinit podzimní porážku jeho celku 1:10! Zruč naopak uvolnila Pavla Škopka na farmu, pro třetiligové duely Pedagogu České Budějovice, kde by se měl Pavel rozehrát z horší formy v utkání na Kladně. ?

Hosté do zápasu vstoupili velice dobře. Zatímco Petr Uher s Danem Nevřelou porazili tradiční debl Tomáše Jiroucha a Jana Šmída, František Herout s Lukášem Blehou bojovali s Lubošem Chládkem a Ondřejem Novákem. Lukáš nakonec musel vzít odpovědnost na svá bedra a dotáhnout z plesu unaveného a zlenivělého Fandu k vítězství v pátém setu. Fanda ještě v dalším zápase uspal lehce zraněného Chládka a Dan zvýšil na 4:0 vítězstvím v Novákem. Když Petr Uher zvládnul tradičně vypjaté utkání s Jirouchem vítězstvím 3:2, Lukáš Bleha mohl zvyšovat již na 6:0, v čemž mu zabránila domácí jednička Šmíd.

Hořovice mohly zápas zkorigovat, když polomrtvý Fanda Herout odházel duel s Jirouchem a Dan Nevřela bojoval s Chládkem na pět setů stejně jako Petr Uher se Šmídem. Jan Šmíd zvládnul pátý set bravůrně, což se nedalo říct o Chládkovi a po vítězství Lukáše Blehy s Novákem byl stav 7:3. To už si hosté pohlídali, když zvítězila trojice Nevřela, Herout, Uher a ukončili souboj druhého se čtvrtým v poměru 10:3.

Tímto utkáním si SKC 100% potvrdilo účast v jasním Play off, což bylo cílem základní části. Následoval přesun do Věšína u Rožmitálu, kde se celá čtveřice měla připravit na … další utkání.