Dne: 26.01.2014
Bojovný Homolka se zaskvěl neporazitelností, ale Áčko si flegmaticky došlo pro vítězství!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Sokol Hudlice "A" 10:4
26.01.2014 10:00 doma
Petr Uher
   Průběžně druhý Rakovník dorazil k sobotnímu utkání v počtu tří hráčů z pravidelné sestavy. Páté Hudlice jej ještě předčily, jelikož na půdu lídra Divize dorazily tříčlenné, kde vedle Pavla Homolky (soupiskového hráče č.3) a Petra Hříbala (č.5), dorazil jako třetí mladý Daniel Lev, který pravidelně nastupuje v KS2 s bilancí 4:32. Zruč vyrukovala se stejnou sestavou jako při sobotním klání a již po vítězství Františka Herouta a Pavla Škopka byla pravděpodobné, že dosáhne na konečné vítězství...

Zatímco na jednom stole dokázali vyhrát jak Petr Uhera s Lvem, tak Pavel Škopek s Hříbalem, František Herout si odbýval dlouhý zápas s Homolkou. První set skončil nepříznivě 20:22, následně Fanda náznakem zabral, ovšem ve zbytku zápasu již nenašel motivaci k vítězství, která přebývala jeho bojujícímu soupeři, který zaslouženě zvítězil 3:1. Skalp Homolky si pak mohl připsat Škopino, když vedl již 2:0 na sety, ovšem spoustu nevynucených chyb a dobrý servis soupeře způsobil, že v pátém setu se lámal chleba již před otáčkou, kdy se Homolka dostal do rozhodujícího vedení a zvítězil 3:2. Lukáš Kučera navíc prohrál s Hříbalem 1:3 a stav byl po výhře Fandy Herouta nad Lvem 7:3.

Škopino pak ve třech setech zdolal Lva a další bojující lev Pavel Homolka podobně Lukáše Kučeru, ovšem za stavu 8:4 již vítězství domácích nemohlo nic zabránit. Právě to potvrdil Petr Uher výhrou 3:0 nad Hříbalem a dobře rozhraný zápas Lukáš Kučery se Lvem se již nemusel ani počítat, jelikož dříve přišla na řadu další skreč soupeře jako trest za jejich nekompletní sestavu.

Po sobotním zápase, který postrádal větší jiskru tak pro domácí přišel další bezpředmětný duel s velice oslabeným soupeřem, kdy naši hráči budou muset čelit nízkému stupni motivace a opět se dostat do 100%ních výkonů.

1,5:1 Profil