Kolektiv Áčka vydřel proti Hudlicím vítězství a skončí nejhůř druhý!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Sokol Hudlice "B" 10:5
08.03.2014 17:00 doma
Petr Uher
   Základní část krajských soutěží se pomalu blíží svému konci, když do play off zbývá odehrát ještě čtyři mistrovská utkání. K jednomu z nich vstoupil Tennisline na domácí půdě proti Hudlicím „B“. Případné vítězství by Zruči pojistil nejhůře druhou výchozí pozici do Play off. Do utkání však nemohl nastoupit Pavel Škopek ani Daniel Nevřela, které nahradili Lukášové Bleha a Kučera. Naopak hosté dorazili ve své nejsilnější sestavě a duel sliboval dramatický souboj o body.

Domácí do utkání vstoupili skvěle zejména zásluhou dvojice Herout-Bleha a následně i Uher-Kučera. Právě tito dva borci dokázali otočit nepříznivý stav 0:2 a 6:10 proti Jiřímu Hrabárovi a Lukáši Hubingerovi. Lukášové bohužel na své dvouhry nestačily, když zejména Kučera měl výborně rozehraný zápas s Hubingerem, ale vedení 2:0 na sety prohrál. Dvoubodový náskok domácím pojistil Petr Uher, který v dramatické bitvě udolal Hrabára a Fanda Herout pak 3:0 Miloslava Landu.

Petr Uher i nadále pokračoval v bojovném a velice kvalitním výkonu, když ve čtvrtém setu zvládl koncovku proti Martinu Gruberovi. Kučís sice nestačil na Hrabára, ale po vítězství Fandy s Hubingerem přišel veledůležitý zápas Lukáše Blehy. Ten vydřel ve své třetím utkání v tento den bod proti Landovi a poslal domácí do vedení 7:3!

Kučís ani ve své třtí dvouhře nestačil na Grubera a opět prohrál v pěti setech, ale Fanda Herout proti Hrabárovi a Petr Uher proti Landovi zvýšili domácí účet na 9 bodů! Lukáš Bleha sice nestačil na Hubingera, ale Fanda Herout dostal příležitost ukončit utkání výhrou jeho týmu, kterou nakonec v pátém setu využil.

Áčko si tak připsalo již desáté vítězství na domácí půdě v této sezóně. Neporazitelnost ve své herně však bude muset zkusit udržet i v nedělním utkání proti lídrovi z Roztok, což bude při absenci Petra Uhera o dost větší oříšek! Druhé místo po základní části by Zruči utéci nemělo!