Znovu nekompletní sestava dokázala s Kolínem jen remizovat
SKC Zruč n.S. RABBIT "B" - FK Kolín "C" 9:9
9.2.2014 10:00 doma
-
    Stejně jako v sobotu se Sadskou i v neděli s Kolínem chyběli Béčku Lukáš Bleha a Věra Škopková. Soupeř dorazil bez Davida Šembery, který si den předtím v utkání v Kostelci n.Č.l. poranil záda.

Ve čtyřhrách neuspěla dvojice Libor Budjač, Marek Němec proti Martinu Holmanovi s Pavlem Brantem a Lukáš Kučera a Václav Herout prohrávali s dvojicí Karel Šembera, Matěj Záboj 0:2 na sety, když zejména mladá naděje v dresu soupeře jim dělala velké problémy. Ve čtvrtém setu měli hosté dokonce mečbol, ale neproměnili ho a v pátém setu domácí dvojice obrat dokonala. Úvod dvouher zvládli lépe domácí, když v první sérii neuspěl jen Václav Herout. Lukáš Kučera svou druhou výhrou zvyšoval na 5:2. Poté přišla prohra Václav Herout a Karlem Šemberou a výhra Libora Budjače s Martinem Holmanem. Za stavu 6:3 mohlo Béčko soupeře definitivně zlomit. Bohužel postupně Marek Němec s Pavlem Brantem, Václav Herout s Matějem Zábojem a Libor Budjač s Karlem Šemberou prohráli 1:3 a hosté srovnali na 6:6. Naštěstí domácí na sérii odpověděli třemi úspěšnými zápasy. Marek Němec odčinil svůj předchozí výpadek a porazil Martina Holmana, Lukáš Kučera porazil Pavla Branta a Libor Budjač Matěje Záboje. Za stavu 9:6 byl blízko výhře Marek Němec s Karlem Šemberou. V pátém setu vedl 6:3, ale bohužel vedení neudržel a prohrál. V souboji leváků neuspěl Lukáš Kučera s Martinem Holmanem a na závěr nestačil Václav Herout na Pavla Branta, což znamenalo remízu.

Béčko mělo v průběhu utkání blízko k výhře, ale když si vzpomeneme na odvrácený mečbol ve čtyřhře, tak můžeme být rádi za remízu. Protože vedoucí Sadská prohrála v Kostelci ztrácí Béčko na druhém místě 6 bodů. Stejný náskok má na místo třetí.