V kombinované sestavě Béčko nestačilo na lídra tabulky
SKC Zruč n.S. RABBIT "B" - TJ Sadská "C" 7:11
8.2.2014 13:30 doma
Bleha Lukáš
    V sobotu 8. února nastoupilo Béčko proti vedoucímu celku tabulky TJ Sadská "C", která zatím ztratilo body jen v utkání s námi. Bohužel Béčku chyběli Lukáš Bleha, který byl na zimní dovolené, a zraněná Věra Škopková. Na žádost soupeře se začínalo už v 13:30 a tak alespoň začátek utkání mohl odehrát Lukáš Kučera, který později odjížděl s A-týmem do Příbrami.

I přes toto oslabení byl průběh utkání z počátku velmi vyrovnaný. Béčko mohl dokonce jít po čtyřhrách do vedení 2:0, ale dvojice Lukáš Kučera, Zdeněk Jandejsek nevyužila vedení 2:0, ani několik mečbolů v pátém setu. Ve dvouhrách nejdříve hladce prohrál Marek Němec s Petrem Chlumským. Poté celkem s přehledem získali body pro Béčko Lukáš Kučera výhrou nad Davidem Kurelem a Libor Budjač, který porazil Milana Vydru. Mezitím Zdeněk Jandejsek prohrál 2:3 s Milanem Motlem. Libor byl úspěšný i ve druhé sérii, přestože s Milanem Motlem prohrával v pátém setu 8:10. Předtím však Lukáš Kučera bohužel nezvládl svůj druhý zápas s jedničkou hostí Petrem Chlumským a Zdeněk Jandejsek neměl moc šancí proti Davidu Kurelovi. Na 5:5 srovnal Marek Němec, který zvládl tři koncovky s Milanem Vydrou.

V další sérii dvouher se vývoj utkání zlomil na stranu hostů. Zdeněk Jandejsek dokázal s Petrem Chlumským vyhrát jen jeden set, Libor Budjač prohrál s Davidem Kurelem 9:11 v pátém setu a Marek Němec nenavázal na předchozí dobrý výkon a prohrál 1:3 s Milanem Motlem. Střídající Václav Herout nestačil na Milana Vydru. Jiskřičku naděje ještě vybojoval Libor, když 3:0 přehrál Petra Chlumského, ale Marek na Davida Kurela nestačil a bylo rozhodnuto. V posledních dvou zápasech ještě překvapivě Václav Herout porazil Milana Motla a Zdeněk Jandejsek prohrál hladce s Milanem Vydrou.

Konečný stav 7:11 z pohledu Béčka tedy znamená, že Sadská svůj náskok v čele zvyšuje na 7 bodů a o vítězi základní části je prakticky rozhodnuto.