Béčko vstoupilo do Play Off suverénně
SKC Zruč n.S. RABBIT "B" - Sokol Přezletice "A" 10:1
29.3.2014 17:00 doma
-
    V semifinále Play Off čekal Béčko soupeř z Přezletic, který s ním v základní části odehrál dvě vyrovnaná utkání. Ve Zruči n.S. skončilo utkání remízou a v Přezleticích Béčko dlouho prohrávalo a až v závěru otočilo vývoj a vyhrálo 10:8. Béčko nastoupilo v kompletní sestavě a v úvodu utkání chtělo prolomit neúspěšnou sérii čtyřher proti tomuto soupeři.

To se dvojicím Libor Budjač, Marek Němec a Lukáš Kučera, Lukáš Bleha povedlo na výbornou. Libor s Markem ztratili proti dvojici Vilhelm, Weishaupt jen třetí set a Lukášové přehráli dvojici Slunéčko, Hataš bez ztráty setu. Oba pak přidali body i ve dvouhrách. Kučera porazil jedničku hostů Oldřicha Vilhelma 3:1 a Bleha stejným poměrem setů Radka Slunéčka. Za stavu 4:0 nastoupila Věra Škopková proti Martinu Hatašovi, který v základní části nezískal ve dvouhrách proti Béčku ani bod. Bohužel nepředvedla svoji nejlepší hru a prohrála 1:3. V souběžně hraném zápase Libor Budjač bez problémů přehrál Roberta Weishaupta. Následoval zápas Lukáše Blehy s Oldřichem Vilhelmem. Hostující hráč vedl 1:0 a 8:3, ale od té chvíle už na stole jasně vládl Lukáš. Do konce zápasu povolil soupeři jen šest míčků. V čtvrtém setu za stavu 8:2 hostující hráč utkání vzdal. Následně Věra Škopková napravila své předchozí zaváhání a porazila 3:0 Radka Slunéčka. Bez ztráty setu zvládl svůj zápas s Martinem Hatašem také Libor Budjač. Stav byl 8:1 a Lukáš Kučera se sice v prvním setu s Robertem Weishauptem nemohl po pauze dostat do tempa, ale od druhého setu už byl lepším hráčem. Utkání pak ukončila Věra Škopková, která odpor Oldřicha Vilhelma zlomila vyhranou koncovkou druhého setu.

Jednoznačné vítězství 10:1 pojede Béčko potvrdit hned po několika málo hodinách na stoly soupeře. Pokud by utkání nezvládlo, čekalo by ho třetí utkání v domácím prostředí příští sobotu.