Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Dne: 07.02.2015
Tennisline si s vyrovnaným týmem z Jaroměře poradil a do našlapané tabulky si připsal tři body.
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Dvůr Králové-Jaroměř 10:4
Konání:
07.02.2015 14:00 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
Daniel Miffek
   V sobotu přivítal Spolkový dům ve Zruči další mistrovské utkání domácího Tennislinu. Soupeřem mu byl momentálně čtvrtý tým tabulky z Dvora Králové nad Labem/Jaroměře. SKC nastoupilo bez Dana Nevřely, který musel dohánět pracovní resty. Soupeř dorazil v tradiční kompletní sestavě a očekával se tak vyrovnaný a vypjatý boj o cenné body.

Čtyřhry se zdály být jasnou věcí pro SKC, ale dvojice Miffek-Uher nedohrála první set a nakonec Foffovi se Slavíkem podlehla. Druhá čtyřhra Herout-Škopek zvládla svůj zápas bez větších komplikací a stav byl tak 1-1.

První rundu odstartoval krásný, dlouhý a nervydrásající zápas mezi Fandou Heroutem a Rýglem. Soupeř z východních Čech vedl již 2:0 a měl několik matchballů, ovšem ani to mu na Fandu Herouta nestačilo a po skvělém obratu šla Zruč do vedení. Na vedlejším stole byl neméně pohledný stolní tenis, který ale neměl zdárný konec pro zručské barvy, Petr Uher po dlouhém a těžkém boji podlehl Foffovi 11:9 v pátém setu. Pavel Škopek narazil v prvním zápase na nepříjemného Slavíka, který dokázal zvítězit ve třech koncovkách a urval pro Jaroměř bod. Dan Miffek však nezaváhal, Hrycíka bez problému porazil 3:0 a stav byl 3:3.

Druhá série patřila jednoznačně Zruči. Bejk nejprve skvěle zvládl duel s útočným Rýglem a vyhrál 3:0, podobně si počínal i Škopino s Foffem, Fanda také bez větších starostí porazil Hrycíka, jen Dan Miffek se na svoje vítězství musel pořádně nadřít. Nestylová hra Slavíka mu dělala problémy, ale zkušený matador se nenechal zlanařit a v koncovce pátého setu prokázal své kvality. Stav 7:3

Další kolo dobře nezačalo, nalomený Rýgl se během prvního setu se Škopínem vrátil do hry a zvítězil. Dan ovšem otrávil svou hrou Foffa a za několik minut byl s výhrou zpět na lavičce. Franta nastoupil proti bojovnému Slavíkovi a po soupeřově dobrém výkonu se musel smířit s porážkou. Třetí sérii uzavíral Bejk s Hrycíkem. Hostující hráč si však s obranou věděl rady a pro svůj tým získal šestý bod. Stav 8:6.

V závěru narazil Dan na Rýgla, který si s levačkou našeho hráče nevěděl rady a Zruč měla jistou remízu. Franta útočil na desátý bod s Foffem, ale první set tak nevypadal. Během druhé sady se však do hry vrátil a po dobře odehraných třech setech se Tennisline nakonec mohl radovat z vítězství 10:6.

Vybojované tři body Zruči rozhodně nejsou k zahození, můžou hrát v dalších zápasech s o to větším klidem. Zítra do Zruče nad Sázavou dorazí Bižuterie Jablonec, kterou se pokusíme také o nějaký bod oloupit.