SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Slovan KST Bohnice 10:3
10.11.2018 15:00 venku
Odkaz:
Hráč zápasu:
Petr Loudín
   Na sobotní zápas jsme vyjížděli s pocitem, že bychom měli být větší favorité než domácí tým z Bohnic. Po příjezdu vypadala herna, jako by byla před spadnutím, ale když jsme vešli dovnitř, tak se pocity otočily. Herna byla opravdu velice krásná a i se v ní hrálo dobře, jen by příště mohli trošku více přitopit.

Po rozehrání se začaly hrát čtyřhry a po dlouhé době spolu nastoupila dvojice Nevřela – Loudín, která jako ve většině případů vyhrála a připsala první bod. To samé se ale ve dvojici Herout – Slavík říci nedá, i když to měli nadosah, bohužel podlehli 8:11 v pátém setu. Fanda v si první dvouhře velice rychle poradil s Kubou a Dan to jako obvykle protahoval do dlouhých a někdy napínavých chvílích, ale nad Juklíkemzvítězil 11:4 v pátém setu. Další z hráčů byl Petr Loudín, který měl neuvěřitelnou formu a potvrdil to hned výhrou 3:0 nad Kadavým. Ve čtvrtém zápase potvrdil Radek přesný opak Petra a připsal si prohru 1:3 proti Kézrovi.

V další sérii zápasů podržel Zručské mužstvo opět Fandakdyž zvítězil 3:1 nad Juklíkem. Dan si velice rychle ve třech setech poradil s Kadavým a Petr v dalším zápase potvrdil fazónu a jeho jistota byla neuvěřitelná. Bojoval jako lev v pěti setech proti Kézrovi a taky se mu bojovnost odměnila vítězstvím a zvítězil 11:4 v pátém setu. Poté si Radek opět neporadil proti Kubovi a dotáhnul svůj den do nulového konce. Ostatní spoluhráči ho podrželi a Fanda, kdy si sice musel vzít time-out v koncovce prvního setu, ve které byl rozptýlený, ale pak si poradil, přeci jenom už má nějaké ty dlouholeté zkušenosti, proti Kadavému zvítězil 3:0, Dan opět jako typicky to protáhnul do pěti setů, ve kterém vyhrál 11:6 a Petr to opravdu velice výjimečně nezdržoval a zvítězil 3:0 nad Kubou. Sobotní zápas byl povedený s krásnou výhrou 10:3 a zakončený výbornou večeří v Praze.

"Duel jsme zvládli skvěle, i když se nám do sestavy vmísil jeden hráč soupeře. Radek vše napravil, když povečeřel Petrem objednané vejce na hniličko. Velký spěchem nejsou jen tři body získané do tabulky, ale i fakt, že jsme se z okolí psychiatrické léčebny dokázali vrátit bez ztráty hráče. To se příště podařit nemusí." zakončil duel František Herout.

Autor článku: Radek Slavík