SKC Zruč n.S. TENNISLINE - TJ Bižuteria Jablonec-Mšeno 10:3
23.2.2019 14:00 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
Radek Slavík
   Po utkání v Jablonci jsme čekali velice vyrovnaný souboj s dramatickým koncem. Jejich jednička Jahoda stoupal výkonností nahoru od druhé poloviny soutěže. Velkým překvapením bylo nakonec, že nepřijel a že do utkání nastoupili ve třech hráčích.

Na čtyřhru nastoupil Herout se Slavíkem proti Rosemu a Dominhovi. Kromě třetího setu si s nimi poradili a zvítězili 3:1. Na prvním dvouhru nastoupil Fanda proti Rosemu, se kterým se trápil v koncovce prvního setu, ale pak najel už na svojí hru a zvítězil 3:0. Pavel nedal nadechnout Dominhovi ani na chviličku a vyhrál 3:0. Petr na Jirmana nenašel recept a podlehl 1:3. To samé by se dalo říci o Pavlovi, který nastoupil proti Rosemu, ale Roseho hra mu nesedla a podlehl 0:3. Petr si s Dominhem poradil velice rychle ve třech setech a zvítězil 3:0. Radek našel recept na Jirmana a zvítězil 3:0. Petr se trápil s Rosem celých 5 setů, ale bohužel, pátý set Petrovi výjimečně nevyšel a prohrál 2:3. Radek to zakončil vítězstvím s Dominhem 3:0. Stav utkání 10:3 pro domácí celek.

"Těšili jsme se na větší bitvu. Hosté ale duel svým nasazením vzdali. V Jablonci jsme byli bez šance a podobně to mělo být i dnes. Nakonec jasná výhra pro nás, i když jsme si tolik nezahráli. Zklamaný mohl být i Dan Nevřela, který ještě ne na 100% přijel na čtyřhru a tu si zahrál až po zápase." zhodnotil Fanda Herout.

Autor článku: Radek Slavík