Namlsané Áčko v Jaroměři vládlo modrým stolům v poměru 10:3!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Sokol Jaroměř-Josefov 10:3
10.2.2019 10:00
Škopek Pavel
   Když jsme přijeli do Jaroměře, byli jsme lehce spokojení s remízou z předchozího dne, ale i trošku zklamaní. Takové smíšené pocity. Ale tady jsme věděli, že musíme bodovat a odvést důležité 3 body zpět do Zruče. Velkou roli hrála absence Čenovského ve dvouhrách.

Na úvodní čtyřhry jsme nastoupili ve stejných sestavách jako minulý den, ale otočili jsme si role. Radek s Pavlem podlehli Černému s Čenovskym ve 3 setech, ale naopak, Petr s Fandou podrželi zručský tým a zvítězili 3:0 nad Karlem Šmidtem a Hnikem. Ve dvouhrách nastoupil Fanda s Tučkem, s kterým si hladce poradil 3:0. Radek nastoupil proti Hnikovi, kterému měl problém vzít servis, ale nakonec našel recept a zvítězil 3:1. Petr proti Karlovi Šmidtovi měl velikou šanci na konci pátého setu, kdy za stavu 10:9 mohl rozhodnout zápas, ale jeho legendární „sekyrka“ sedla Šmidtovi na pálku a zápas bohužel ztratil 10:12. Možná i proto, že „sekyrka“ legendárně vyletěla asi metr nad síťku. Pavel si s Černým s přehledem poradil 3:0 a ukazoval svoji nedělní formu

. Franta se s Hnikem malinko trápil, ale nakonec zvítězil 3:0. Radek se Šmidtem hledal recept, který bohužel našel velice pozdě a podlehl 1:3. Naopak Petr na Černého recept našel hned díky své hře „od ohrádky“ a poradil si s ním 3:0. Pavel se s Tučkem dosti trápil díky Tučkovi hře odzadu, ale Pavel nakonec potvrdil svoji nedělní formu a dotáhl zápas do stavu 3:1. Franta se se Šmidtem dost trápil, k čemuž si výrazně pomohl, když v prvním setu ztratil vedení 10:5. Tři sety předváděli vyrovnaný zápas, ale ve čtvrtém a pátém setu se Franta probral a ukázal, kdo je pánem stolního tenisu a to bodovým rozdílem 11:4 pro Fandu v pátém setu. Radek s Černým se štěstím vyhrál první set a to mu pomohlo dotáhnout zápas do vítězného konce 3:1. Petr se s Tučkem trápil, ale v koncovce 4 setu předvedl, kdo je „dítětem štěstěny“ a zvítězil 11:9. Za tu dobu stihnul Pavel dohrát zápas s Hnikem, kdy jen dovršil svoji nedělní formu na 3 body. Stav utkání 10:3 pro zručský celek

"Oproti domácímu duelu byla znát absence mladého Čenovského v sestavě domácích a skvělý výkon Škopina. Kluci hráli tento víkend skvěle. Ti lepší jedou slavit do Mekáče. Ti horší tam nejspíš budou trpět :)" s úsměvem uzavřel Fanda Herout.

Autor článku: Radek Slavík

3,5:0 Profil