Dne: 28.10.2018
Oprava na severu Čech vyšla. Z Liberce vezeme tři body!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - SKST Liberec E 10:4
28.10.2018 10:00 venku
   Do nedělního zápasu jsme si vytyčili velice jasný cíl, osladit si pořádně tu sobotní hořkost a odjet spokojeně domů s dobrou náladou. Když jsme přijeli do haly, už bylo zřejmé, že jako klub SKST Liberec je opravdu klub na vysoké úrovni. Až krom miniaturního vlhka na konci to byla opravdu výborná herna s pěknou podívanou pro nás na vedlejších stolech, kde se odehrával zápas 1. Ligy.

Do úvodu jsme měli nakročeno opravdu výborně, kdy Fanda se Škopínem poslali mužstvo do vedení 1:0, ale Dan s Radkem prohráli opravdu velice smolně v koncovce pátého setu. Stav 1:1. Když Fanda si poradil velice rychle s Kaněrou a Dan s Mečlem, byli jsme ve vedení. Škopíno ale nevěděl kudy přes Zikmunda a Radekm smolně prohrál v pátem setu proti Fabínimu. Stav 3:3.

Pak přišla naše chvíle. Fanda porazil 3:1 Mečla stejnak jako Dan 3:1 Zikmunda. Po dlouhých vyrovnaných pětisetových bitvách a obě kladné mezi Škopínem a Fabínim a Radkem a Kaněrou, hostující tým Zruče odskočil do vedení. Stav krásných 7:3. Fanda to popohnal po výhře nad Zikmundem na 8:3 a už to bylo na dosah. Dan ale smolně prohrál 2:3 s Fabínim, ale jistil ho Škopíno, který ho zkušeně 3:2 podržel a hned jsme vedli 9:4. Poslední ránu zasadil Radek, který porazil Mečla 3:1. Stav utkání 10:4 pro tým SKC Zruč.

"Bál jsem se, že ztracená čtyřhry v úvodu nás bude stát body, ale pak se kluci neskutečně zvedli. Tentokrát navíc domácí prostředí uškodilo psychice domácích a to nás katapultovalo k výsledkově jednoznačnější výhře, i když stav na stolech byl jiný. Odrovnali jsme hlavně domácí jedničku Kaněru, který v sobotu smáznul lídra z Holic. Za víkend máme splněno." okomentoval výjezd Fanda Herout.

Autor článku: Radek Slavík

3,5:0 Profil