3L: Áčko deklasovalo oslabenou Paku podzimním výsledkem!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Sokol Stará Paka 10:1
26.01.2019 14:00 doma
Daniel Nevřela
   Očekávali jsme příjezd Staré Paky, která po první půlce pomalu stoupala z téměř úplného dna a vystoupala až do půlky tabulky. Očekávali jsme, že to bude vyrovnanější souboj, než na jejich půdě, ale když jsme zahlédli ve dveřích pouhé tři hráče, opak byl pravdou.

Na úvodní čtyřhru nastoupili za domácí dvojice Herout – Slavík proti Dlabolovi s Krtičkou. Vypadalo to, že tento zápas měli pod kontrolou a zvítězili 3:1. Stav 2:0. Na úvodní dvouhry nastoupil Loudín se Šajnerem, se kterým svedl pětisetovou bitvu, ale po smolném pátém setu podlehl 5:11 a 2:3. Herout s Dlabolou se chvíli dostával do tempa, ale pak vzal zápas do svých rukou a zvítězil 3:1. Dan si Krtičku velice ohlídal a s přehledem zvítězil 3:1. Stav 5:1. Dále Fanda nastoupil na Šajnera, na kterého ale znal recept a bez zaváhání proměnil 3:0. Dan s Dlabolou předváděli hezký souboj, ze kterého lépe vybruslil Dan 3:1. Radek si zápas s Krtičkou ohlídal a zvítězil 3:0. Stav 9:1. Dan po dlouhém trápení s Šajnerem, kdy zdramatizovali 3 a 4 set zvítězil 3:1. Tým SKC Zruč zvítězil 10:1.

Autor článku: Radek Slavík