Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Dne: 23.3.2019
Dramatická bitva na Tesle skončila téměř absolutní remízou. SKC vyhrálo alespoň o jeden míček!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - Tesla Pardubice 9:9
Konání:
23.3.2019 14:00 venku
Odkaz:
Hráč zápasu:
Slavík Radek
   Na poslední venkovní zápas jsme vyjeli s absencí Petra Loudína. Po příjezdu do haly Tesly jsme překvapivě viděli 6 pardubických hráčů, kteří proti nám nakonec všichni nastoupili. Další překvapení bylo to, že Petr Šimonek, dvojka týmu, si zahrál pouze čtyřhru a zbytek zápasů proseděl na lavičce. Dá se tedy říci, že jsme hráli proti „staré“ a „klasické“ Tesle.

Úvod začal velice komicky, kdy jsme zásluhou hlavního sudího nevěděli, kdo a s kým a kde hraje čtyřhru. Nakonec po dlouhé domluvě si stouply dvě čtveřice ke stolům a čtyřhry mohly začít. Jako stabilně zručský tým začal jednou vyhranou čtyrhrou a jednou prohranou, kde nastoupili spolu po dlouhé době zas Dan s Pavlem. První kolo vyšlo zručským na výbornou bez větších komplikací, kdy všechny utkání proběhli vítězstvím 3:0.

V dalším kole už tomu bylo jinak. Všechny zápasy byly ale jednoznačné, Fanda s Danem s přehledem 3:0, zas naopak Radek s Pavlem bez přehledu 0:3 prohráli. Stav v polovině utkání byl 4:6 pro zručský tým. Od poloviny utkání začínalo být už drama. Fanda tým podržel. Dan na Mertu bohužel nenašel recept a podlehl 0:3. Radek se Stránským se v pátém setu vzchopil a zvítězil. Pavel bohužel nenašel recept na Kadlečkův sendvič a podlehl.

Fanda předváděl s Mertou krásné a neuvěřitelné výměny, bohužel ve smolných koncovkách podlehl 1:3. Dan se Stránským předváděl též krásný stolní tenis, bohužel ztratil vedení 2:0 a po krásných výměnách v koncovce pátého setu podlehl. Radek s Kadlečkem málem předvedl stejný příběh, kdy zápas po druhém setu podcenil, ale koncovka pátého setu mu nádherně vyšla a zvítězil 3:2. Pavel šel na „rozhoďák“. Předvedl krásný zápas, ve kterém se kousnul, co mohl, ale bohužel, v pátém setu předvedl soupeř dost „prásátek“ a podlehl 2:2. Stav utkání 9:9.

"Škoda, že jsme nepřijeli s turistou, kterému se letos mimořádně dařilo, Petra. Ač Radek zahrál skvěle a navíc měl důležité štěstíčko, Pavel se během zápasu spíše hledal, bylo znát jak zranění zad, tak hlavně absence herní praxe. Jelikož bylo vše dopředu rozhodnuto, myšleno rozdání karet pro Play off, chyběl zápasu impulz a bojovnost. S remízou ale můžeme být spokojeni." okomentoval vedoucí hostů, Fanda Herout.

Autor článku: Radek Slavík