Nováček z Tišnova odjel ze Zruče s vysokou prohrou!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - TTC Koral Tišnov 10:3
03.10.2020 14:00 doma
Hráčka zápasu:
František Herout
   První domácí představení anticovidové sezóny přiválo do Zruče nováčka a staronového účastníka třetí liga, TTC Koral Tišnov. Ten dorazil bez svého nejlepšího hráče, zatímco v zelených dresech SKC chyběl jen Radek Slavík. Zatímco ten byl jedním ze strůjců vítězství druholigových Sedlčan jako hráč na střídavý start, jeho kolegové ze Zruče se včetně „kochajícího se Petra Loudín na D1“ pustili do Tišnova pěkně zostra.

Pavel Škopino Škopek totiž drží sérii neporazitelnosti ve čtyřhře a když dokázala zvítězit i seniorská varianta domácího deblu Nevřela-Loudín, Fanda Herout zvyšoval již na 3:0! Za hosty pak výrazně kousala zejména dvojice Palát a Vitula. Rozhodný okamžik ale přišel v pátém setu mezi Škopinem a Palátem, a to za stavu 5:2 pro domácí. Škopino pátý set ovládl poměrem 11:6 a tím zvýšil na čtyřbodový náskok pro SKC.

Fanda Herout v sobotu tvrdil muziku a přidával rychlé body a když Škopino urval i druhý pětisetový zápas proti Antošovi, bylo prakticky rozhodnuto. Dan Nevřela pojistil s Palátem a to znamenalo konečné vítězství SKC poměrem 10:3!

"Ukazuje se nám spoustu podstatných bodů pro tuto sezónu. Například že Škopino je čtyřhrový specialista anebo že nikdy nenecháme Petra řídit na zápas. Na něm ještě zapracujeme, ale jinak hráli kluci parádně. Škopino se dost zlepšil a zatím se to ukazuje jako jeden z rozhodujících faktorů." okomentoval vedoucí mužstva.

Autor článku: František Herout