Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Dne: 28.12.2016
Rekordní Vánoční Zruč open mládeže a dospělých přilákaly přes 80 účastníků!
   Vánoční atmosféru si na zelených stolech užili i malí stolní tenisté a tenistky. Na turnaji určeném pro Zruč a nejbližší okolí se utkalo celkem 25 účastníků dvou věkových kategorií. V kategorii do 15 let byl nejúspěšnějším v dramatickém finále domácí Ladislav Dolejš před Janem Procházkou. Mezi mladšími kolegy do 12 let překvapivě zvítězil Matěj Kulhánek před Martinem Vaiglem (SKST Vlašim) a Janem Čekalem (SKC Zruč).

Děti se utkaly i v soutěži čtyřher, kde dominovala dvojice Dolejš-Procházka. V závěru turnaje všechny děti ke své radosti ze hry dostaly i cenu z obě účasti v jednotlivých kategoriích.

Celkem 56 rekreačních hráčů stolního tenisu se ve Sportovní hale utkalo o tituly v kategorii do 60 let, 60 a více let a čtyřhry. Navzdory titulům Lukáše Čermáka a Milana Ištoka si největší úspěch nejen v ochozech, ale i na stolech připsala jediná účastníce, Kristýna Šibravová. Ta svým úborem zaujala nejen komentátora, ale na její raketě skončil i skvělý fotbalista a v zápase odzbrojený Patrik Janda.

Triumf Milana Ištoka v kagorii 60+ vedl přes Jiřího Havelku, Jana Šmída a Karla Čapka. Kategorii mladší ovládli „cizáci“. Lukáš Čermák ve finále přehrál Jakuba Vyhnánka z Býchor a Jana Hájka z Vlašimi. Dělené třetí místo získal Miloš Prokop. Po triumfu čtyřhry Vyhnánek-Vyhnánek největší radost domácím udělal bronz téměř 140 let starému uskupení Zdeněk Sečka a Karel Čapek

Děkujeme všem účastníkům, organizátorům a partnerům akci a těšíme se v roce 2017 na vánoční turnaje VE STEJNÝCH TERMÍNECH 27. A 28.12.2017.