Generální sponzor klubu: TENNISLINE, Leoš Fiala
Vážení sportovní přátelé,

   byli bychom velice rádi, že kdyby jste navštívili naše: internetové stránky firmy TENNISLINE – Leoš Fiala. Naše firma již více než deset let podniká v oblasti sportu. Hlavní náplní je organizace sportovních podniků, včetně jejich marketingového zabezpečení, s hlavním zaměřením na soutěžení mládeže a charitativní akce.

   Za poměrně krátkou dobu naší existence jsme se podíleli na uspořádání téměř stovky sportovních akcí, v převážné většině mládežnických. Celá řada námi pořádaných akcí má mezinárodní charakter.

   Nebráníme se ani pořádání prestižních VIP akcí, firemních dnů, společenských večerů, sportovních soustředění a různých netradičních soutěží.

Zdroj: http://www.tennisline.cz/

Hlavní sponzor klubu: Město ZRUČ NAD SÁZAVOU

   Město Zruč nad Sázavou se rozkládá v údolí řeky Sázavy u přehrady Švihov. Největší ikonou města je gotický zámek, který prošel v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí a nabídl tak mnoha turistům i domorodcům nádherný náhlad do nejen na zručskou krajinu ale i do zručské historie. Současné zastupitelstvo v čele se starostou p.Mgr.Martinem Hujerem věnuje okolí velikou péči a taktéž se snaží podporovat kulturní život ve městě, do kterého patří i stolní tenis.

   Zruč nad Sázavou poskytuje našemu oddílu krásné, moderní zázemí v podobě vlastní sportovní haly a každým rokem přispívá na činnost klubu tisícovou částkou. Děkujeme.

Zdroj: http://www.mesto-zruc.cz/


Další sponzor klubu: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Vážení sportovní přátelé,

   RABBIT Trhový Štěpánov a.s. včetně svých dceřinných společností je česká společnost s 18-letou tradicí v chovu, zpracování a distribuci vepřového, hovězího, drůbežího, králičího masa a vajec. Její činnost navazuje na rozsáhlou produkci rostlinné výroby svých 8 dceřinných společností hospodařících na výměře více než 17 000 ha zemědělské půdy. Dále využívání koncentrované výroby dvou podniků živočišné výroby a agrochemických služeb. Má k dispozici také výrobnu krmných směsí.

   Ke zpracování produkce má ve své struktuře dvě porážky drůbeže, dvě prážky vepřového, jednu porážku hovězího, dvě výrobny uzenářských výrobků a porážku králíků. Prodej vedle exportu a prodeje v supermarketech pomáhá zajišťovat vlastní maloobchodní síť 120ti malých prodejen provozovaných RABBITEM, 13 prodejen pod řízením Jatek Český Brod a 6 prodejen ve správě Skaličanu. Celé podnikání holdingu vyplývá z vertikálně propojených činností, které na sebe navazují.

Zdroj:http://www.rabbit.cz/


Další sponzor klubu: WIKOV, s.r.o.

   Společnost Wikov je aktivní v mechanickém strojírenství více než 125 let. Přes 80 let jsme tradičním výrobcem ozubených kol a mechanických převodovek. Zkušenosti vytvářené a předávané z generace na generaci v kombinaci s moderními výrobními technologiemi nám umožňují vyrábět špičkové produkty s progresivním konstrukčním řešením a nadstandardními technickými parametry.

   Celá skupina WIKOV má výrobní pobočku přímo ve Zruči nad Sázavou, WIKOV Sázava s.r.o. WIKOV přispívá vydatně na mládežnické celky v našem městě a nově i na ten náš.

Zdroj: http://www.wikov.cz/

Další sponzor klubu: QUALEZEM, s.r.o.

   Ostravská společnost s ručením omezeným, QUALEZEM, se zabývá dodávkami stavebních celků pozemního, průmyslového a inženýrského stavitelství. Společnost QUALEZEM s.r.o. je na trhu více než 12 let, stále si udržuje dost silnou pozici v provádění zakázek, aby mohla kvalifikovaně vykonávat zadané práce. Společnost disponuje vlastním vozovým parkem, provozním areálem se skladovými a manipulačními prostory a mechanismy, kterými lze provádět jakékoli druhy zemních prací.

Zdroj: http://www.qualezem.cz/

Obchodní sponzor klubu: SPORT Marketing & Distribution

   Výhradním dodavatelem vybavení na stolní tenis je v našem oddílu již několik let Zdeněk Zaspal spolu s Antonínem Gavlasem, nedávným reprezentantem ČR. TTStar-shop je výhradním prodejcem značky Joola v České republice, pořádá řadu prestižních turnajů TT Stars a v ročníku 2016/2017 připravil účast v Extralize mužů. Pro náš klub nám TT Star-shop garantuje nižší ceny na sportovní vybavení.

Zdroj: http://www.ttstar-shop.cz/

Další sponzor klubu: OBČERSTVENÍ POHODA, Jiří Krčmář

   Jméno Jiří Krčmář zná v okrese Kutná Hora snad každý zkušený hráč, který pamatuje i nedávnou historii. Pod jménem Jiří Krčmář se každému vybaví začátky stolního tenisu ve Zruči nad Sázavou, v pozdějších letech tým SK Řendějov a hlavně pohodový obchodník s občerstvením, podle kterého se také jmenuje jeho občerstvení POHODA.

   Pan Jiří Krčmář ze své lásky k nám a tomuto sportu ve Zruči nad Sázavou stará o to, abysme my, A-tým, měli při zápasech co pít a po zápase i co jíst. A jelikož nám moc chutná, velice mu za to děkujeme. Občerstvení POHODA je bufetem sportovní haly, který funguje od postavení této budovy.

SKC Zruč nad Sázavou, autor: Václav Herout, editor: František Herout